Foto Jiří Koudelka - logo

Nové prezentace na Zonerama

Novinka Zonerama

Zahájil jsem přesun či duplikování galerií na Zonerama. Původní galerie zůstanou i zde na tomto webu. Zonerama je český web, který umožňuje prezentovat fotografie ve vysoké kvalitě s využitím celého monitoru a s použitím moderních ovládacích prvků. Galerie jsou pak přístupné i na mobilních zařízeních. Moje centrální adresa na Zonerama je Jiří Koudelka (Jablonec). Zde ve spodní části naleznete odkazy na jednotlivá témata a alba, Jizerky, Peru, Mexiko, Kuba.

Kalendář Jizerské hory 2015

Novinka

Máte zájem o nástěnný kalendář formátu A3+ z Jizerských hor? Několik jich ještě zbylo, napište mi, preferuji osobní vyzvednutí. Ukázky můžete vidět na firemních stránkách DAT Jablonec nad Nisou.

Foto rozcestník

Tato stránka je rozcestníkem. Mým hlavním tématem jsou Jizerské hory, ale najdete zde i fotografie jiné (ze světa: Mexiko 2008, Kuba 2011, Peru 2012, Španělsko 2010, pobaltí, Norsko, Černá Hora, dále galerie květin, architektury apod.), případně si přečíst něco málo textových informací o Jizerských horách, především ve vztahu k fotografiím tohoto webu. Máte-li zájem některé fotografie využít k tisku, na webu, jako dárek pro někoho, či jinému účelu, kontaktujte mne.

Jizerky do roku 2007

Starší fotografie Jizerských hor, přibližně do roku 2007. Mohou být zajímavé pro znalce Jizerských hor, kteří sledují jejich proměny v čase. Galerie je v menším rozlišení. V případě zájmu o konkrétní fotografii se informujte na její možnou velikost, vzhledem k rozlišení originálu.

Jizerky novější

Novinka Zonerama

Sada galerií směřujících na prezentace na serveru Zonerama. Rozlišení bude tak velké, jak velký je váš monitor. Nová dimenze zážitku. Téměř všechny tyto fotografie je možné vyrobit fyzicky až do velikosti cca 100 x 150 cm.

Svět mimo Jizerky

Rozcestník cestovatelských fotografií ze světa, například Mexiko 2008, Kuba 2011, Peru 2012, Španělsko 2010, Pobaltí, Norsko, Černá Hora, ...).

Příroda zblízka

Novinka

Kytky, květy, rostliny, zvířátka, detaily. Sice celkem zblízka, ale ještě ne makro.

Architektura

Co postavil člověk a dá se na to koukat. Z domova i ze světa, historické i moderní.

Ostatní foto

Co se tématicky jinam nevešlo ...

Jizerky slovem

Několik slov o Jizerských horách. Zvláště vzhledem k fotografování, jinak naučných a místopisných informací lze nalézt dostatek jinde.

Kontakt

Kontakt, mail, několik slov o autorovi fotek.

Moje technika

Čím jsem kdy fotil, čím fotím, a možná také čím bych fotit chtěl.

Aktuality

Aktuality z tohoto webu, závislé hlavně na tom, co mi čas dovolí.

Nabídka fotografií

Novinka

Máte zájem o tyto fotografie? Chcete je použít na svém webu, ve svých propagačních materiálech, nebo je chcete mít v luxusním provedení na zdi doma nebo v práci?