Foto Jiří Koudelka - logo

Ostatní fotografie, co se jinam nevešlo

Jiné fotografie, které nepatří do předchozího řazení. Pro začátek je tu velmi stručný výběr z fotografií z divoké vody, mého dalšího zájmu. Jak je však uvedeno níže, zájemce o tento sport odkazuji na naše oddílové stránky. A případně sbírka starších PF ...

Starší PF ... PF - historie

Několik starších PF, pro zajímavost ...

Divoká voda Divoká voda

Každý jsme něčím postižen. Jedno z mých postižení je zřejmé z této galerie. Více fotek za naší divoké vody najdete na stránkách TJ Delfín.


Czech and Slovak Antarctica Expedition 2005


Expedice Antarktida

12.12.2005 - Zveřejněny fotografie !

Vláďa Nosek dnes předal fotografie ke zveřejnění. Rozhodně stojí za prohlédnutí. K vidění na stránce věnované Vláďově účasti na expedici, současně s jeho postřehy.

07.12.2005 - expedice zpátky v civilizaci !

Vláďa Nosek se dnes ozval mailem z civilizace. Činil se, po návratu z Antarktidy popsal celý průběh expedice, tedy té části, které se zúčastnil. Přečtěte si o dramatických okamžicích při pádu kamaráda do trhliny, o nejmrazivější noci, kdy bylo -40 st., a o neseriózní letecké společnosti s opileckým personálem. Přečtě si také o jeho osobním úspěchu, kdy se zařadil do skupiny lidí, kteří zvládli "seven summits" - výstupy na nejvyšší vrcholy sedmi světadílů.

22.11.2005

Od styčného člověka na Slovensku pana Karola Skolníka jsem dostal zprávu, že byly uvedeny do provozu oficiální stránky expedice Antarktica 2005. Jistě bude lepší, když budete dění sledovat na oficiálních stránkách expedice. Budou-li k dispozici fotografie, rád je uveřejním i zde, jak jsme se s Vláďou dohodli. JK.


© Jiří Koudelka, DatJbc