Foto Jiří Koudelka - logo

Fotografie k dispozici, na prodej

Fotografie považuji za dílo chráněné autorským zákonem a nedávám paušální svolení k jejich publikaci či jinému využití. Přesto však budu rád, když o ně projevíte zájem a na použití se bez problémů dohodneme.

Fotografie z tohoto webu jsou Vám po dohodě k dispozici pro tisk v časopisech, letácích, případně na kalendáře, novoročenky, pohlednice, vhodný dárek pro někoho k Vánocům, či jiné použití. Samozřejmě nemám na mysli fotografie stažené z webu. Pro tyto účely zašlu fotografie v odpovídající kvalitě nebo nechám vyrobit ve fyzickém provedení.

Pokud máte o fotografie zájem, posím, kontaktujte mne. Cena rozhodně nebude vysoká, bude se řídit účelem, pro který chcete fotografie využít. Nevylučuji ani použití zdarma, po dohodě, a s uvedením autora - záleží především na účelu použití. Nabízím také zakoupení fotografie k výhradnímu použití - takovou fotografii již pak nedostane nikdo jiný.

Většinu zde zveřejněných fotografií jsem schopen dodat pro tisk či reprodukci nejméně v rozlišení 300 dpi pro tisk do formátu A3 (starší fotky do roku 2007), případně i větší. Mladší fotografie než 2007 je pak možné tisknout až do formátu 90 x 120 cm u klasických formátů, u panoramat až do 50 x 150 cm, některé i větší.

Zajistím fotografii v kvalitním provedení v tisku na plátno, do rámu, na plastovou podložku, za akrylové sklo, tak, jak to nabízejí firmy, které se touto výrobou zabývají. Cena celého díla je pak dána autorskou cenou samotné fotografie a cenou výroby.

Chci fotku - jak na to?

Zonerama popis

Prohlédněte si galerie, jsou řazené tématicky. Pro použití na webu jsou vhodné zcela všechny fotografie. Pro fyzickou výrobu (plátno, obraz, atd.) jsou vhodnější fotografie mladší, než rok 2008, zvláště pro větší formáty (větší než 40x60 cm).

Většina z těchto novějších galerií vás nasměřuje na prezentaci na Zonerama, kde uvidíte fotky v plné velikosti a možností zobrazit údaje o fotce.

Na Zonerama vyberte příslušnou galerii. Zobrazí se mnoho fotek v rastru.

Z těchto náhledů vyberte fotku a klikněte na ni. Fotka se zobrazí na samostatné stránce, s dalšími ovládacími prvky.

Pokud nemáte při náhledu fotky zobrazené popisné informace o fotce vpravo vedle fotky, zobrazíte je tlačítkem "i" vpravo dole. Více pochopíte zvětšením obrázku vlevo (klikněte).

Poznamenejte si Název galerie, Název (popis) fotky, a hlavně Jméno souboru.

Rozmyslete si zhruba, jaké provedení fotky byste chtěli - na plátno, do rámu, za akrylové sklo, na hliník? A také velikost. Napište, k jakému účelu fotku potřebujete (web, publikace v časopise, výzdoba do firmy, obraz domů, jako dárek ...)

Poměr stran by měl zhruba odpovídat tomu, co vidíte. Ale u mnoha vystavených fotek existují i varianty s jiným poměrem stran, panorama, nebo k fotce na šířku existuje i varianta na výšku a naopak. Pokud vás fotka zaujala, ale formát nevyhovuje, zeptejte se, šance je velká.

Identifikační údaje fotky, požadavky na provedení, a účel fotky mi pošlete mailem, jako první kontakt. Podívám se na to a budu Vás kontaktovat. Před závazným objednáním všechno přesně dohodneme, samozřejmě včetně ceny. Nezapomeňte kromě mailu uvést také telefonní číslo.

Kontakt

Chcete-li mne kontaktovat, použijte prosím e-mailovou adresu (místo * dejte samozřejmě zavináč - je to taková chabá ochrana proti spamovým vyžíračům adres z webů). Podrobnější kontakty včetně telefonu na webu DAT Jablonec nad Nisou. Jiří Koudelka


Fotografie na zakázku

Jsem schopen také pořídit fotografie na zakázku, a to různých zaměření: fotografie budov, místností, fotogalerie pro web apod. Vše oficiálně na základně živnostenského listu.


© Jiří Koudelka, DatJbc