Foto Jiří Koudelka - logo

Autor

Tento web vznikl čistě z mého vlastního zájmu a pro relativně jednoduchý způsob, jak mohu prezentovat své fotky. Fotografováním se zabývám skoro odjakživa, tj. asi tak od 15 let. Z celého webu je asi jasné, že prvořadým fotografickým námětem jsou Jizerské hory. Jedno s druhým souvisí. Jizerské hory jsou oblast, kde se pohybuji skoro v každé volné chvíli - na kole, na lyžích, pěšky. Bylo tomu tak s malými přestávkami vždycky.

Kontakt

Chcete-li mne kontaktovat, použijte prosím e-mailovou adresu (místo * dejte samozřejmě zavináč - je to taková chabá ochrana proti spamovým vyžíračům adres z webů). Podrobnější kontakty včetně telefonu na webu DAT Jablonec nad Nisou. Jiří Koudelka

Nabídka fotografií

Máte zájem o tyto fotografie? Chcete je použít na svém webu, ve svých propagačních materiálech, nebo je chcete mít v luxusním provedení na zdi doma nebo v práci? Zde se dozvíte, jak na to.

Profese

Pokud někoho zajímá moje zaměstnání, pak nechť navštíví náš firemní web na adrese www.datjbc.cz. Zabýváme se distribucí a správou firemních informačních systémů a počítačových sítí, stručně řečeno.


© Jiří Koudelka, DatJbc